• آخرین بروزرسانی :

  اطلاعیه ها:
  • پروژه احداث ساختمان اوقاف و امور خیریه استان...
  • كاركنان راه و شهرسازي گلستان بخشي از خون خود را...
  • پروژه احداث بزرگراه كردكوي - تركمن تکمیل می شود...
  • دستاوردها و سیاست‌های ۴ دهه فعالیت وزارت راه و...
  • ششمین جلسه كميسيون ماده پنج شهر گرگان با حضور...
  • 35 سامانه الکترونیکی حقوق شهروندی در ادارات راه و...
  • عملکرد اداره کل راه و شهرسازی در چهلمین سالگرد...
  • رونمايي از دو طرح توسعه و عمران شهري گلستان دردهه...
  • عملکرد اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان در...
  • شرکت اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان در...
  • پروژه های افتتاح شده مسکن مهر توسط اداره کل راه و...
  • اقدامات انجام شده اداره کل راه و شهرسازی استان...
  • 12 بهمن آغاز دهه فجر و خاطره استقبال تاریخی از...
  • رقابت 3055 نفرگلستاني براي پروانه اشتغال به كار...
  • پروژه بهسازی محور آزادشهر – خوش ییلاق مورد بررسی...
  • از11پروژه عمرانی اداره کل راه و شهرسازي گلستان در...
  • آزمون ورود به حرفه مهندسان ، کاردانهای فنی و...
  • اختصاص بيش از 418میلیارد ريال به اجراي طرح...

  ارتباط با مدیر کل

  رئيس شوراي اقامه نماز راه و شهرسازي گلستان:

  شرايط برگزاري فريضه نماز مسافران نوروزي فراهم شده است

  رئيس شوراي اقامه نماز اداره كل راه و شهرسازي استان گلستان با اشاره به نزديكي ايام نوروز و افزايش ترددهاي برون شهري و حضور تعداد كثيري از هموطنان در راه هاي استان و اهميت ارائه خدمات جهت برپايي نماز مسافران، اعلام كرد: اين اداره كل با آماده سازي نمازخانه ها، جايگاه ها و سكوهاي نماز در سطح استان، شرايط نماز و اداي به موقع اين فريضه الهي را از سوي هموطنان و مسافران نوروزي در ايام تعطيلات تسهيل كرده است.

  به گزارش اداره روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان گلستان، مهندس"ابراهيم مبارك قدم" در گفت و گويي خبري گفت: نمازخانه هاي ادارات راه و شهرسازي شهرستان هاي گرگان، بندرتركمن، علي آباد كتول، گنبدكاووس، كلاله و مينودشت براي اداي فريضه الهي نماز مسافران آماده شده است.
  وي افزود: برابر هماهنگي هاي صورت گرفته ضمن نصب بنرهايي با مضمون اهميت نماز از قبيل "هنگام نماز توقف كنيد" و "نماز بخوانيد تا سفرتان مبارك باشد"، 22 باب راهدارخانه ثابت و سيار استان نظير خوش ييلاق و جنگل گلستان نيز، پذيراي مسافران نوروزي در وقت نماز خواهند بود.
  مديركل راه و شهرسازي گلستان اظهارداشت: دو سكوي نماز نيز در باند جنوبي كيلومتر 10 بزرگراه كردكوي- بندرگز (محدوده روستاي سرطاق) و كيلومتر 15 و 500 محور گنبدكاووس- آق قلا به سمت آق قلا داير مي باشد.
  به گفته مبارك قدم، هموطنان مي توانند با مراجعه به مكان هاي يادشده براي اداي فريضه الهي نماز اقدام كنند.
  اداره كل راه و شهرسازي گلستان داراي 12 اداره تابعه و دو نمايندگي در سطح شهرستان هاي استان است و بالغ بر پنج هزار كيلومتر از بزرگراهها، راه هاي اصلي، فرعي و روستايي كشور را تحت پوشش استحفاظي دارد.

  ***************
  از همكاري هاي راه و شهرسازي گلستان در چهارمين جشنواره سراسري نماز قدرشناسي شد

  معاون استاندار گلستان، با اعطاي لوح تقدير به مديركل راه و شهرسازي، از تلاش و همكاري شايسته وي با ستاد اقامه نماز استان در برگزاري چهارمين جشنواره سراسري نماز در سال 94 تجليل بعمل آورد.

  به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان، در اين سپاسنامه كه از سوي ستاد اقامه نماز استان به اداره روابط عمومي اين اداره كل، ارسال شده است، "علي اصغر طهماسبي" معاونت سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري گلستان خطاب به مديركل راه و شهرسازي آورده است، به پاس توفيق خدمتگزاري به نماز، اين بالاترين هديه الهي، از تلاش و همكاري شايسته اي كه با ستاد نماز استان در برگزاري چهارمين جشنواره سراسري فرهنگي هنري نماز در سال 1394 داشته ايد، تقدير و تشكر مي نمايم.
  معاون استاندار گلستان در بخش پاياني لوح تقدير، براي "علی بخش رستمی" مديركل راه و شهرسازي، اظهار اميدواري كرده كه در سايه توجهات حضرت ولي عصر(عج) در پيمودن راه پر افتخار شهداي والا مقام انقلاب اسلامي و پيروي از منويات مقام معظم رهبري (مدظله العالي) و در ميثاق و همبستگي با آرمان هاي بلند امام راحل(ره) در دولت تدبير و اميد موفق و مويد باشيد.
  چهارمین جشنواره سراسری فرهنگی، هنری نماز، خردادماه امسال با هدف ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز
  با استفاده از ابراز نوين هنري فرهنگي، شناسایی، تجلیل و حمایت هاي مادی و معنوی از آثار فاخر فعالان اين عرصه با حضور حجت الاسلام و المسلمین "محسن قرائتی" رییس ستاد اقامه نماز كشور و برخی شخصیت ها و مقامات ملی و استانی در گرگان برگزار شد.

  ****************

  رئيس شوراي نماز راه و شهرسازي گلستان:

  ارتقاي روحيه معنوي كاركنان در اولويت برنامه هاست

   رئيس شوراي اقامه نماز اداره كل راه و شهرسازي گلستان گفت: آشنايي بيشتر كاركنان با فلسفه و احكام ضروري مرتبط با نماز و ارتقاي روحيه معنوي آنان از برنامه هاي اولويت دار شوراي اقامه نماز اداره كل در سال جاري است.

  به گزارش اداره روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان گلستان، مهندس"علي بخش رستمي" در جلسه شوراي اقامه نماز اداره كل كه با حضور اعضاي آن برگزار شد، افزود: براي تحقق اين امر، شوراي اقامه نماز اداره كل، آموزش كاركنان و همكاران را، طبق موافقتنامه وزارتخانه متبوع با ستاد اقامه نماز كشور در اولويت قرار داده است.
  به گفته وي، همچنين، مقرر شده براي اجرا و اشاعه هرچه بهتر فريضه الهي نماز در بين كاركنان، با مديريت آموزش استانداري جهت برگزاري دوره هاي آموزشي، مذاكره و ارائه طريق شود.
  مديركل راه و شهرسازي گلستان اضافه كرد: طي سال هاي گذشته نيز، دوره هاي آموزشي متعددي براي آشنايي بيشتر كاركنان با آثار و اسرار نماز و قرائت صحيح اذكار و احكام ضروري نماز، برگزار شده است.
  رستمي با اشاره به نزديكي ماه مبارك رمضان، گفت: آماده سازي فضاي نمازخانه هاي اداره كل و ادارات شهرستاني با غبارروبي و عطرافشاني و برگزاري مراسم تلاوت و تفسير قرآن همراه با نماز جماعت ظهر و عصر از برنامه هاي ديگر شورا در جهت اشاعه فريضه الهي نماز در بين كاركنان و در سطح محورهاي ارتباطي استان و بهره مندي هر چه بهتر از فيوضات معنوي ماه مبارك رمضان مي باشد.
  وي افزود: اداره كل راه و شهرسازي متناسب با وظيفه مندي خود در سطح محورهاي اصلي استان، اقدامات گسترده اي را براي گسترش و نهادينه كردن اقامه نماز به اجرا گذاشته كه از جمله آنها مي توان به ساخت سكوي نماز در سطح محورهاي اصلي استان همچون باند جنوبي بزرگراه كردكوي- بندرگز و محور گنبد – آق قلا اشاره كرد.
  رستمي اضافه كرد: نصب تابلو با مضامين و جملات قصار پيرامون نماز در فضاي محيطي اداره كل و تابلوهاي شناسايي مساجد و نمازخانه هاي بين راهي در طول راه ها و درج آنها در پايگاه اطلاع رساني اداره كل از ديگر اقدامات انجام شده در زمينه اشاعه فرهنگ نوراني نماز در سطح محورهاي ارتباطي گلستان است.

  برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
  
  بازدید امروز: 186
  بازدید دیروز: 193
  بازدید ماه:7112
  بازدید سال:124945
  بازدید کل:322020
  گرگان - امروز
  

  اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان

  اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان

  google
  yahoo
  alexa
  ebook
  Baidu.com
  Wikipedia
  Blogger.com
  Windows Live
  Amazon.com
  eBay
  Bing
  Ask
  استانداری گلستان
  سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
  استان گلستان انتصاب بازآفريني شهري بازديد بافت تاريخي حمل و نقل دهه فجر ديدار راه و شهرسازي راهداري شهرسازي و معماري شوراي حمل و نقل مديركل مسكن مهر مسكن و ساختمان مهندس تيموري مهندس مبارك قدم مهندس مصدقي هفته دولت پروژه هاي عمراني
  نمایش تمامی تگ ها