• آخرین بروزرسانی :

  در حال حاضر سایت در دسترس می باشد، در غیر این صورت اطلاع رسانی خواهد شد...

  اطلاعیه ها:
  • در روند بازسازی صدمات سیل شهرستان های آسیب دیده...
  • متن مصاحبه مهندس محبوبی مدیر کل راه و شهرسازی...
  • طرح تامین مسکن کارکنان دولت به‌زودی رونمایی...
  • جلسه كميسيون ماده پنج گلستان با حضور معاون عمرانی...
  • طی نشستی مسائل کاری مشترک راه و شهرسازی و بنیاد...
  • سهم عظیمی ازاشتغال كشور متاثر از صنعت ساختمان است...
  • تعامل ارکان اجرایی سازمان نظام مهندسی ساختمان...
  • آغاز ثبت نام الکترونیکی متقاضیان دریافت تسهیلات...
  • ازروند اجرایی پروژه احداث ساختمان پزشکی قانونی...
  • آسفالت راه روستايي درشهرستان آق قلا پایان یافت...
  • پروژه های حوزه راه و شهرسازی در شهرستان گنبد...
  • استفاده از همه توان حوزه راه و شهرسازی در استان...
  • احداث ۴ هزار واحدمسکونی در طی ۲ سال گلستان...
  • پروژه های مشارکتی زمین و مسکن گامی در تحقق رونق...
  • جلسه كميسيون ماده پنج گلستان با حضور سرپرست...
  • تغییر ساعت کاری ادارات / تغییرات در چهار...
  • اولین جلسه شورای مسکن استان گلستان در سالجاری...
  • مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) در راه و...

  ارتباط با مدیر کل

  امسال ساخت 23 بيمارستان تكميل مي شود/ مذاكره براي واگذاري تكميل بيمارستانها توسط بخش خصوصي

  معاون وزير راه و شهرسازي اعلام كرد: ساختمان مجري ساختمانها و تاسيسات دولتي و عمومي در سال گذشته بيش از 20 پروژه بيمارستاني را تكميل كرد و امسال نيز براي تكميل 23 پروژه بيمارستاني ديگر برنامه ريزي هاي لازم انجام شده است و براي واگذاري تكميل بيمارستانها توسط بخش خصوصي در جال مذاكره هستيم.

  به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان گلستان و به نقل از پايگاه اطلاع رساني وزارت راه و شهرسازي، عباس آخوندي امروز جمعه 5 ارديبهشت 93 در ادامه سفر خود به استان خراسان رضوي در محل پروژه احداث بيمارستان فريمان با پيشرفت فيزيكي 75 درصدي، حضور يافت و از نزديك در جريان امور مربوط به اين پروژه قرار گرفت.
  معاون وزير راه و شهرسازي درخصوص مشخصات بيمارستاني كه امروز وزير راه و شهرسازي از آن بازديد كرد، گفت: بيمارستان فريمان در مجموع داراي 90 تختخواب است و در فضايي به مساحت 9 هزار و 300 متر ساخته مي شود.
  محمد جعفر عليزاده با بيان اينكه پروژه احداث بيمارستان فريمان در حال حاضر داراي 75 درصد پيشرفت فيزيكي است، افزود: با احتساب هزينه 7 ميليارد و 600 ميليون توماني سال 92 تاكنون 9 ميليارد تومان براي احداث بيمارستان ياد شده هزينه كرده ايم و براي تكميل آن به 7 ميليارد تومان اعتبار ديگر نيز نياز داريم.
  مدير عامل مجري ساختمانها و تاسيسات دولتي وعمومي تصريح كرد: وزارت راه و شهرسازي در مجموع 8 پروژه بيمارستاني را در استان خراسان رضوي در دست احداث داشت كه تاكنون 3 بيمارستان تحويل شده اند و 2 بيمارستان ديگر نيز در مراحل اوليه احداث هستند .
  سازمان مجري ساختمانها و تاسيسات دولتي و عمومي وزارت راه و شهرسازي در مجموع 145 پروژه بيمارستاني با ظرفيت 24 هزار تخت در سراسر كشور در دست احداث دارد كه سال گذشته بيش از 20 پروژه بيمارستاني را تكميل كرد.
  طرح واگذاري تكميل و تجهيز بيمارستانها به بخش خصوصي
  معاون وزير راه و شهرسازي گفت: سازمان مجري ساختمان ها و تاسيسات دولتي و عمومي در سال 1393، 23 پروژه بيمارستاني را تكميل و به مرحله تجهيز مي رساند
  محمد جعفر عليزاده در حاشيه بازديد شامگاهي 4 ارديبهشت 93 وزير راه و شهرسازي از بيمارستان شيروان در استان خراسان شمالي به خبرنگار پايگاه اطلاع رساني اين وزارتخانه اعلام كرد: ساختمان مجري ساختمانها و تاسيسات دولتي و عمومي در سال گذشته بيش از 20 پروژه بيمارستاني را تكميل كرد و امسال نيز براي تكميل 23 پروژه بيمارستاني ديگر برنامه ريزي هاي لازم انجام شده است .
  مدير عامل ساختمان مجري ساختمانها و تاسيسات دولتي و عمومي با اشاره به كاهش بودجه دستگاه ها در سال 93 افزود: با وجود كاهش بودجه اميدواريم بتوانيم براساس توجه دولت تدبير و اميد به مسائل درماني بودجه هاي ديگري را از ساير منابع به پروژه هاي بيمارستاني تزريق كنيم .
  وي با بيان اينكه طرح واگذاري تكميل و تجهيز بيمارستانها به بخش خصوصي همچنان در حال پيگيري است، تصريح كرد: هم اكنون براي واگذاري عمليات تكميل و تجهيز بيمارستان اطفال اهواز كه حدود 30 درصد پيشرفت فيزيكي دارد مشغول مذاكره با يكي از شركتهاي وابسته به بنياد مستضعفان هستيم.
  معاون وزير راه و شهرسازي سپس به مشخصات فني بيمارستان شيروان اشاره كرد و گفت: اين بيمارستان داراي 200 تخت است وهم اكنون با 33 درصد پيشرفت فيزيكي در مرحله اتمام اسكلت مورد عمليات سفت كاري قرار دارد .
  عليزاده با اعلام اينكه سازمان مجري ساختمان و تاسيسات دولتي و عمومي در استان خراسان شمالي سه پروژه بيمارستاني را در دست احداث دارد افزود: بيمارستان 35 تختخوابي ساروج تحويل شده است و بيمارستان 48 تختخوابي آشخانه نيز با 95 درصد پيشرفت فيزيكي به زودي براي تجهيز تحويل وزارت بهداشت – درمان و آموزش پزشكي خواهد شد.
  مدير عامل سازمان مجري ساختمانها و تاسيسات دولتي و عمومي تصريح كرد : براي تكميل بيمارستان هاي آشخانه و شيروان به 25 ميليارد تومان اعتبار مالي ديگر نياز است.

  دسته بندی: خبرها
  بازدیدها: 1 992 نظرات: 0 نویسنده: admin
  برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
  آمار بازدید
  بازدید امروز: 53
  بازدید دیروز: 507
  بازدید ماه:1476
  بازدید سال:37947
  بازدید کل:370114
  گرگان - امروز
  
  استان گلستان انتصاب بازآفريني شهري بازديد بافت تاريخي حمل و نقل دهه فجر ديدار راه و شهرسازي راهداري شهرسازي و معماري شوراي حمل و نقل مديركل مسكن مهر مسكن و ساختمان مهندس تيموري مهندس مبارك قدم مهندس مصدقي هفته دولت پروژه هاي عمراني
  نمایش تمامی تگ ها